Kim jestem

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt, akredytowanym coachem, certyfikowanym trenerem oraz doświadczoną konsultantką. Moje korzenie zawodowe są związane z organizacjami biznesowymi, gdzie specjalizowałam się w obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Obecnie zajmuję się w głównej mierze rozwojem i wsparciem osób dorosłych. Od czasu do czasu wracam do działań diagnostycznych wspomagających rozwój indywidualny i zespołowy pracowników w firmach, korzystając przy tym z mojego ponad 15-letniego doświadczenia menedżerskiego oraz wieloletniego doświadczenia konsultanckiego.

Moja zawodowa pasja

Kobiecość, męskość, każdy z tych światów i oba razem. Pasjonują mnie relacje międzyludzkie i zmiany, które wprowadzają w nasze życie spokój i satysfakcję. Konsekwentnie rozwijam siebie, by móc wspierać innych. Ukończyłam 4-letnie kompleksowe szkolenie w zakresie psychoterapii w metodologii GESTALT w Instytucie Gestalt /dawniej: Instytut Terapii Gestalt/w Krakowie akredytowanym przez EAP (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii) i EAGT (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt). W swojej pracy kieruję się etyką zawodową kodeksem etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz European Association for Gestalt Therapy, których to instytucji jestem członkiem. Przez długi czas aktywnie współpracowałam z Fundacją Nagle Sami w zakresie wspierania osób w żałobie, prowadziłam grupy wsparcia i stale pracuję indywidualnie z osobami po stracie bliskich. Swoją praktykę kliniczną zdobywałam również w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi, gdzie odbyłam kilkumiesięczny staż /160 godzin/. Obecnie należę również do kadry trenerów Szkoły Gestalt w Warszawie, tym samym wspierając przygotowywanie do zawodu przyszłych terapeutów.

Ja prywatnie

Prywatnie jestem kobietą szczęśliwą, która, jak każdy, miewa problemy i trudniejsze chwile. Jestem żoną fajnego faceta, mamą dwóch energicznych coraz bardziej dorosłych młodych mężczyzn i przyjaciółką mojego psiska o imieniu Friki. „W górach jest wszystko, co kocham…” i nie ma w tym ani grama przesady. W moim świecie królują kobiety, cudowne przyjaciółki, muzyka, książki i nieustające dążenie do życiowej równowagi.

Moje certyfikaty

Certyfikat EAGT1

Współpracują ze mną

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Refleks-JA

http://www.iwotarkowski.pl

Katarzyna Konfederak – Psychoterapeutka Gliwice

https://justynakujawinska.pl/

http://agnieszkarychter.pl/

http://www.naglesami.org.pl

Zapraszam Cię do kontaktu!

Alicja Biłozor