Kim jestem

Jestem psychoterapeutką, akredytowanym coachem ACC International Coach Federation, certyfikowanym trenerem oraz doświadczoną konsultantką. Moje korzenie zawodowe są związane z organizacjami biznesowymi, gdzie specjalizowałam się w obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Obecnie zajmuję się rozwojem indywidualnym i zespołowym pracowników firm oraz osób prywatnych. Wspieram również działania strategiczne HR firm korzystając przy tym z mojego ponad 15-letniego doświadczenia menedżerskiego.

Moja pasja

Pasjonują mnie relacje międzyludzkie i zmiany, które inspirują nas na co dzień w pracy i w życiu prywatnym. Konsekwentnie rozwijam siebie, by móc wspierać innych. Ukończyłam 4-letnie kompleksowe szkolenie w zakresie psychoterapii w metodologii GESTALT w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie akredytowanym przez EAP (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii) i EAGT (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt). W swojej pracy kieruję się etyką zawodową International Coach Federation, kodeksem etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz European Association for Gestalt Therapy, których to instytucji jestem członkiem. Aktywnie współpracuję z Fundacją Nagle Sami w zakresie wspierania osób w żałobie, prowadzę grupy wsparcia oraz pracuję indywidualnie z osobami po stracie bliskich.
Od 2011 roku prowadzę zajęcia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu w zakresie motywowania, zarządzania talentami, zarządzania karierą, budowania funkcji personalnej w przedsiębiorstwach oraz metodologii i technik zarządzania ludźmi.

Ja prywatnie

Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch energicznych chłopców. Uwielbiam chodzić po górach, jeździć na nartach i przelewać swoje myśli na papier.

Moje certyfikaty

Certyfikat EAGT1

Współpracują ze mną

www.competencelab.pl

www.naglesami.org.pl

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Refleks-JA

Katarzyna Konfederak – Psychoterapeutka Gliwice

Zapraszam Cię do kontaktu!

Alicja Biłozor